Fabelo

Moda męska, akcesoria i dodatki

Obcasy

  1. Obcasy, kliny, podsówki i fusbety do butów damskich oraz męskich: Nasze obcasy, kliny, podsówki i fusbety są wytwarzane z użyciem różnych technologii. Wykorzystujemy technologię wtrysku z polistyrenu, ABS, EVA oraz TR. Istnieją trzy główne rodzaje:

a. Obcasy z obłożyną, które są łączone z innymi elementami w trakcie procesu wtrysku. Do produkcji używamy polistyrenu, ABS, EVA oraz TR. Obcasy te mogą być przeznaczone do owijania skórą lub innymi materiałami naturalnymi lub syntetycznymi. Aby nadawać im wyjątkowy wygląd, stosujemy różne metody wykończenia, takie jak lakierowanie, tamponowanie, wykonanie faktur poprzez drapanie i frezowanie, dobarwianie, woskowanie, szczotkowanie, metalizowanie oraz galwanizowanie.

b. Obcasy wytwarzane w technologii sklejania warstw materiału, takiego jak skóra, skóra regenerowana, mazonit oraz mikroguma. Obrabiamy je za pomocą frezowania i szlifowania. Wykończamy je poprzez dobarwianie, woskowanie oraz szczotkowanie.

Dodatkowo, wierzchniki (część buta, na którą staje się stopa) wykonujemy w technologii wtrysku z GPU, TR. Mogą one zawierać intarsje wykonane ze skóry, GPU lub tunitu.

Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną materiałów obcasowych, wierzchnikowych, lakierów, farb, barwników i wosków. Jesteśmy w stanie dostosować kolorystykę naszych produktów do koloru cholewek na specjalne życzenie klienta, nawet w sposób ponadstandardowy.