Fabelo

Moda męska, akcesoria i dodatki

Podeszwy

Podpodeszwy, czyli część butów znajdująca się pomiędzy podeszwą a wkładką, są przez nas wytwarzane z wysokiej jakości materiałów. Wykorzystujemy celulozę, włókniny bawełniane i syntetyczne oraz skórę. W celu zapewnienia odpowiedniego wsparcia i stabilności, stosujemy usztywniacze ze stali najwyższej jakości, dostarczane przez sprawdzonych producentów, których współpracę utrzymujemy od wielu lat.

Aby zapewnić wygodę podczas noszenia butów, na górną część podpodeszwy (stronę stopy) nakładamy pianki lateksowe lub poliuretanowe. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się większym komfortem i amortyzacją podczas chodzenia.

Wierzymy, że zastosowanie odpowiednich materiałów i dbałość o solidną konstrukcję podpodeszew przekłada się na jakość naszych produktów. Klienci, którzy przestrzegają naszych zaleceń dotyczących konstrukcji i materiałów stosowanych w podpodeszwach, których wykonanie powierzają nam, nie muszą obawiać się reklamacji związanych z ich jakością.

W zależności od rodzaju butów oraz ich konstrukcji, oferujemy różne rodzaje podpodeszew, które można dobrać odpowiednio do indywidualnych potrzeb.